poniedziałek, 19 lutego 2024
czwartek, 29 lipca 2021
31 powodów, dla których nie wezmę szczepionki
31 powodów, dla których nie wezmę szczepionki
1. To nie jest szczepionka.
Szczepionka z definicji zapewnia odporność na chorobę. To nie zapewnia
odporności na nic. W najlepszym przypadku zmniejsza to jedynie szansę na
poważny przypadek wirusa, jeśli się go złapie. Dlatego jest to
leczenie, a nie szczepionka. Nie chcę leczyć choroby, której nie mam.
2.
Firmy farmaceutyczne, politycy, establishment medyczny i media
połączyły siły, aby powszechnie nazywać to szczepionką, gdy tak nie
jest, z zamiarem manipulowania ludźmi, aby czuli się bezpieczniej poddając się leczeniu. Ponieważ oszukują, nie ufam im i nie chcę mieć nic wspólnego z ich leczeniem.
3. Przypuszczalne korzyści płynące z tego leczenia są minimalne i w żadnym wypadku nie trwałyby długo.
Instytucja potwierdza to i już mówi o dodatkowych zastrzykach i stale
rosnącej liczbie nowych „szczepionek", które byłyby wymagane regularnie.
Odmawiam przekształcenia się w przewlekłego pacjenta, który regularnie otrzymuje zastrzyki
z nowych produktów farmaceutycznych, po prostu po to, by zmniejszyć
moje szanse na zarażenie się poważnym wirusem, któremu te zastrzyki
nawet nie zapobiegają.
4. Mogę zmniejszyć swoje szanse na zarażenie się ciężkim wirusem poprzez naturalne wzmocnienie układu odpornościowego.
Na wypadek, gdybym złapał wirusa, istnieją witaminy i sprawdzone leki,
które mają wspaniałe rezultaty w zapobieganiu chorobie, bez ryzyka i
niewiadomych związanych z tym leczeniem.
5. Instytucje upierają się, że to leczenie jest bezpieczne. Nie mogą tego wiedzieć, ponieważ długoterminowe skutki są całkowicie nieznane i nie będą znane przez wiele lat.
Mogą spekulować, że jest to bezpieczne, ale nieszczere jest dla nich
wysuwanie takiego twierdzenia, którego nie można poznać. Ponieważ są
nieszczerzy, nie ufam im i nie chcę brać udziału w ich leczeniu.
6. Firmy farmaceutyczne ponoszą zerową odpowiedzialność,
jeśli coś pójdzie nie tak, i nie mogą zostać pozwane. To samo dotyczy
polityków, którzy forsują to leczenie. Nie wstrzyknę sobie nowego,
eksperymentalnego urządzenia medycznego, gdy ludzie za nim nie ponoszą
żadnej odpowiedzialności ani odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie
tak. Nie zaryzykuję zdrowia i życia, jeśli odmówię ryzyka.
7. Premier Izraela otwarcie przyznał, że naród izraelski jest światowym laboratorium tego eksperymentalnego leczenia. Nie interesuje mnie bycie królikiem doświadczalnym ani oddanie swojego ciała nauce.
8. Izrael zgodził się udostępnić dane medyczne swoich obywateli zagranicznej firmie farmaceutycznej jako fundamentalną część ich zgody na leczenie.
Nigdy nie wyraziłem zgody na udostępnienie moich osobistych danych
medycznych takiemu podmiotowi, ani nawet nie byłem o to proszony. Nie
będę się przyczyniał do tego marnego przedsięwzięcia.
9.
Kierownictwo i członkowie zarządu firmy Pfizer mają udokumentowane, że
mimo wszystkich fanfar i zapewnień, sami nie wzięli szczepionki.
Twierdzą, że uznaliby za niesprawiedliwe „pozbawienie innych ludzi tych szczepionek linii". To niedorzeczna wymówka, a powiedzenie czegoś takiego wymaga niewiarygodnej ilości bezczelności. Taka „linia" jest wytworem ich własnej wyobraźni; gdyby zrobili sobie kilka zastrzyków, nikt by nie płakał. Ponadto miliarderzy
posiadający prywatne odrzutowce i prywatne wyspy nie są znani z
czekania w kolejce, aż setki milionów chłopów na całym świecie pierwsi
otrzymają wszystko, czego ci miliarderzy chcą dla siebie.
10. Media establishmentu zaakceptowały tę niedorzeczną wymówkę bez pytania i obaw. Co więcej, chwalą dyrektorów Pfizera za ich rzekome poświęcenie w niepodejmowaniu własnego eksperymentalnego leczenia,
dopóki nie pójdziemy pierwsi. Ponieważ uważają nas za głupców, nie ufam
im i nie chcę ich nowego leczenia. Mogą ustawić moje miejsce w kolejce.
Pójdę na sam koniec linii.
11. Trzy fakty, które należy zebrać razem:
-Bill Gates reklamuje te szczepionki jako niezbędne dla przetrwania rasy ludzkiej.
-Bill Gates uważa, że świat ma zbyt wielu ludzi i musi zostać „wyludniony".
-Bill Gates, być może najbogatszy człowiek na świecie, również nie otrzymał zastrzyków. Bez pośpiechu.
12. Instytucje publiczne były całkowicie jednostronne w celebrowaniu tego zabiegu. Politycy i media nakłaniają ludzi, aby traktowali to jako obowiązek moralny i obywatelski. Korzyści z leczenia są mocno wyolbrzymiane, ryzyko jest ignorowane, a niewiadome odsuwane na bok. Ponieważ są podstępni i manipulują, nie będę ryzykować mojego osobistego dobrobytu ich uczciwością.
13. Prowadzona jest intensywna kampania propagandowa, aby ludzie podjęli takie leczenie. Politycy i celebryci robią sobie selfie z wstrzyknięć (być może w niektórych przypadkach udają, że zostali zaszczepieni), media podają, że jest to najfajniejsza, najmądrzejsza, najszczęśliwsza i najzabawniejsza rzecz do zrobienia. To najbardziej rozpowszechniona kampania marketingowa w historii. To nie jest odpowiednie dla żadnego leczenia, nie mówiąc już o zupełnie nowym, i sprawia, że się cofam.
14. Masy idą za nimi, publikując zdjęcia, na których wstrzykują sobie narkotyki, karmiąc masową presję na rówieśników, by robili to samo. Jest w tym coś bardzo niepokojącego i chorego, a ja nie chcę w tym uczestniczyć. Nigdy nie brałem narkotyków tylko dlatego, że „wszyscy to robią" i to jest fajne. Na pewno nie zacznę teraz.
15. Ci, którzy zgłaszają obawy dotyczące tego leczenia, są zastraszani, oczerniani, wyśmiewani, cenzurowani, ostracyzmowani, zastraszani i zwalniani z pracy. Obejmuje to lekarzy, którzy mają naukowe obawy dotyczące leku i opiekunów, którzy byli świadkami, jak ludzie pod ich opieką cierpieli okropne reakcje i umierali wkrótce po wstrzyknięciu.
Kiedy establishment oczernia dobrych ludzi, którzy ryzykują wszystko tylko po to, by zgłosić obawy dotyczące nowego leczenia – nawet jeśli nie sprzeciwiają się temu wprost – za każdym razem będę ufał tym odważnym ludziom zamiast establishmentowi. Nie wyobrażam sobie ani jednego podobnego przypadku w historii, kiedy prawda i moralność byłyby się po stronie establishmentu.
16. To największy eksperyment medyczny w historii ludzkości.
17. Celowo nie jest przedstawiany jako największy eksperyment medyczny w historii ludzkości, a fakt, że w ogóle jest to eksperyment medyczny, jest poważnie bagatelizowany.
18. Gdyby byli na czele mas, bardzo niewielu zgodziłoby się na udział w takim eksperymencie. Nakłanianie mas do udziału w eksperymencie medycznym pod fałszywym pretekstem narusza podstawy etyki lekarskiej i prawa demokratycznego. Nie pozwolę, aby osoby nieetyczne, które dopuszczają się takiego postępowania, cokolwiek mi wstrzyknęły.
19. Placówki medyczne nie informują o tym ludzi. Stały się agentami marketingowymi eksperymentalnego leku, obsługującymi wielkie firmy i polityków, którzy zawarli z nimi układy. Jest to bezpośredni konflikt z ich mandatem do zajmowania się wyłącznie dobrem ludzi pod ich opieką. Ponieważ establishment medyczny uległ korupcji i stał się niczym więcej niż narzędziem korporacyjnym i politycznym, nie ufam eksperymentalnemu lekowi, który tak bardzo chcą mi wstrzyknąć.
20. Poddajemy się na różne sposoby naciskom, abyśmy otrzymali zastrzyk, co narusza etykę lekarską i fundamenty demokratycznego społeczeństwa. Najlepszym sposobem, abym nie robił czegoś, jest wywieranie na mnie presji.
21. Rząd przypieczętował swój protokół dotyczący wirusa i leczenia na TRZYDZIEŚCI LAT. Są to informacje, które opinia publiczna ma prawo znać, a rząd ma obowiązek dzielić się nimi. Co oni ukrywają? Czy naprawdę oczekują, że uwierzę, że wszystko jest w tym wszystkim koszerne i że troszczą się przede wszystkim o moje zdrowie? Ostatnim razem, kiedy to zrobili, była sprawa dzieci jemeńskich. Jeśli go nie znasz, poszukaj go. Teraz robią to samo. Nie oszukali mnie za pierwszym razem i na pewno nie oszukają mnie teraz.
Chananya Weissman
22. Rząd może udostępniać nasze osobiste dane medyczne zagranicznym korporacjom, ale nie udostępnią nam własnego protokołu w tej sprawie? Wychodzę.
23. Instytucja zrekrutowała lekarzy, rabinów, media i masy, aby przemawiać do ludzi, którzy nie chcą otrzymać wstrzyknięcia nowego leku. Nazywają nas najgorszymi imionami. Wmawia się nam, że wierzymy w szalone spiski, że jesteśmy przeciwko nauce, że jesteśmy samolubni, że jesteśmy mordercami, że nie dbamy o osoby starsze, że to nasza wina, że rząd nadal nakłada drakońskie ograniczenia na opinii publicznej.
To wszystko dlatego, że nie chcemy być zaszczepieni zastrzykami eksperymentalnego leczenia, bez zadawania pytań. Mówi się nam nawet, że mamy do tego religijny obowiązek, a jeśli tego nie robimy, jesteśmy ciężkimi grzesznikami. Mówią, że jeśli nie zgadzamy się na wstrzyknięcie, powinniśmy zostać zmuszeni do pozostania w naszych domach na zawsze i wykluczeni z życia publicznego. To przerażające, obrzydliwe, wypaczenie zdrowego rozsądku, moralności i Tory. To sprawia, że wzdrygam się, a dodatkowo umacnia moją nieufność do tych ludzi i mój sprzeciw wobec zażywania ich eksperymentalnego leku. Jak oni mogli?
24. Znam wiele osób, którym podano zastrzyki, ale żadna z nich nie studiowała dogłębnie nauki, żadna starannie nie rozważyła potencjalnych korzyści w stosunku do ryzyka, porównała tę opcję z innymi alternatywami, była naprawdę poinformowana i zdecydowała, że to leczenie jest dla nich najlepszą opcją.
Wręcz przeciwnie, zostali zaszczepieni z powodu szumu, propagandy, presji, strachu, ślepego zaufania w to, w co rzekomo wierzyła „większość ekspertów" (zakładając, że wszyscy dokładnie przestudiowali wszystko i byli całkowicie obiektywni, co jest wysoce wątpliwe). ), ślepe zaufanie do tego, do czego nakłaniali ich pewni wpływowi rabini (tak samo jak powyżej) lub histeryczna obawa, że jedyną opcją jest wstrzyknięcie lub poważne zachorowanie na wirusa. Kiedy widzę masową histerię i zachowania przypominające sekty związane z leczeniem medycznym, będę bardzo podejrzliwy i unikam tego.
25. Firmy farmaceutyczne mają za sobą długą i chwalebną historię wywoływania masowych rzezi cudownymi lekami, które narzucały niczego niepodejrzewającym populacjom, nawet po tym, jak poważne problemy już stały się znane. Zamiast wcisnąć przycisk pauzy i wstrzymywać sprzedaż tych leków do czasu, aż problemy te zostaną odpowiednio zbadane, firmy farmaceutyczne zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby ukryć informacje i dalej promować swoje produkty. Kiedy firmy i ludzie wykazują się tak rażącym brakiem troski o ludzkie życie, nie będę im ufał, gdy będą reklamować nowy cudowny lek. To nie jest nasze pierwsze rodeo.
26. Rzeczywiście, historie grozy już nadchodzą z zawrotną prędkością, ale politycy nie są ani trochę zaniepokojeni, establishment medyczny odrzuca je jako niepowiązane lub nieistotne, media to ignorują, firmy farmaceutyczne idą do przodu z pełną prędkością, a ci, którzy podnoszą czerwoną flagę, nadal są zastraszani, cenzurowani i karani. Najwyraźniej moje życie i moje samopoczucie nie są ich główną troską. Nie będę ich kolejnym królikiem doświadczalnym w ich laboratorium. Nie zaryzykuję kolejnego „zbiegu okoliczności".
27. Chociaż wiele osób zmarło wkrótce po zaszczepieniu – w tym całkowicie zdrowi młodzi ludzie – nie wolno nam sugerować, że zastrzyk miał z tym coś wspólnego. W jakiś sposób jest to antynaukowe i spowoduje śmierć większej liczby ludzi. Uważam, że zaprzeczanie jakimkolwiek możliwym powiązaniom, nadużywanie ludzi, którzy spekulują, że może istnieć powiązanie, i okazywanie nawet najmniejszej ciekawości, aby zbadać, czy może istnieć powiązanie, jest tym, co jest antynaukowe i może bardzo dobrze spowodować śmierć większej liczby osób. Ci sami ludzie wierzą, że jestem również zobowiązany do szczepienia. Bez cholernego dziękuję.
28. Odrzuca mnie religijny, kultowy kult produktu farmaceutycznego i nie będę uczestniczył w tym rytuale.
29. Mój „dostawca opieki zdrowotnej" ciągle namawia mnie do szczepienia, ale nie dostarczył mi żadnych informacji na temat tego leczenia ani żadnych możliwych alternatyw. Wszystkiego, co wiem, nauczyłem się od innych osób spoza zakładu. Świadoma zgoda stała się świadomą zgodą. Odmawiam.
30. Widzę wszystkie kłamstwa, korupcję, propagandę, manipulację, cenzurę, zastraszanie, naruszanie etyki lekarskiej, brak uczciwości w procesie naukowym, tłumienie niewygodnych działań niepożądanych, odrzucenie uzasadnionych obaw, histeria, zachowania sektowe, ignorancja, ograniczoność umysłowa, strach, tyrania medyczna i polityczna, ukrywanie protokołów, brak prawdziwej troski o człowieka życie, brak poszanowania podstawowych praw i wolności człowieka, wypaczenie Tory i zdrowego rozsądku, demonizowanie dobrych ludzi.
Największy eksperyment medyczny wszechczasów przeprowadzany przez ludzi chciwych, niegodnych zaufania, bezbożnych, brak odpowiedzialności za tych, którzy żądają Ryzykuję wszystko… Widzę to wszystko i uznałem, że wszyscy mogą ustawić się na moje miejsce w kolejce. Ufam Bogu. Użyję umysłu, którym mnie pobłogosławił i zaufam swoim naturalnym instynktom. Co prowadzi do ostatecznego powodu, który podsumowuję, dlaczego nie zostanę „zaszczepiony".
31. Całość śmierdzi.
Czy dopuszczasz do swojej głowy myśli, że możesz czegoś nie wiedzieć?
Czy opierasz swoje rozumowanie na logice i faktach, ciągle poszukując nowych informacji?
http://www.chananyaweissman.com/
Udostępnij wpis swoim znajomym aby mogli zapoznać się z pełnym spektrum informacji i wyrobili sobie własne zdanie nt obecnej sytuacji na Ziemi.
wtorek, 27 kwietnia 2021
sobota, 24 października 2020
Decyzja TK. Czy Polska stanie na czele światowej kontrrewolucji?
Decyzja TK. Czy Polska stanie na czele światowej kontrrewolucji?
23.10.2020 15:00
źródło: PixabayO tym, jak wielkie znaczenie ma ten akt, świadczy histeryczna reakcja lewicy, która zaczęła grzmieć w mediach, Internecie, a nawet na ulicach, że to koniec praw kobiet, nakaz rodzenia „potworków” i „teraz pozostaje już tylko wyjechać z tego kraju”. Nocne protesty pod TK, a potem pod domem Jarosława Kaczyńskiego, nie zgromadziły tłumów, choć były „pompowane” do granic możliwości. Niektórzy, którzy nawet nie są zwolennikami aborcji na życzenie, przebąkują, że PiS zrobił wielki błąd, bo naruszył kompromis aborcyjny. Zaraz natomiast przyjdzie lewica i zliberalizuje prawo w stopniu nam nieznanym. W gruncie rzeczy ten pseudoargument (bo w takim razie lepiej niczego nie ruszać) traci rację bytu w obecnej sytuacji. Trzeba przyznać, że załatwienie sprawy ustawą rodziłoby takie zagrożenie, ale zmiany nie będą teraz tak łatwe do przeprowadzenia, skoro definitywnie wypowiedział się w tej sprawie TK. Nowy rząd nie oznacza nowego TK, a nawet nowy TK nie może ot tak zmienić decyzji poprzedniego składu (chyba, że lewica nie uzna legalności TK, ale to też wcale nie jest takie proste i przy oporze społecznym może się nie powieść).
Także media zagraniczne grzmią. New York Times donosi: „Zwolennicy praw kobiet twierdzą, że decyzja trybunału w niektórych przypadkach zmusi kobiety do rodzenia nieuleczalnie chorych dzieci i będzie stanowić skuteczny zakaz aborcji – czego rząd nie był w stanie osiągnąć za pomocą ustawodawstwa. Wcześniejsze propozycje legislacyjne zaostrzenia przepisów aborcyjnych spotkały się z masowymi demonstracjami, na których tysiące kobiet wychodziły na ulice. Badania opinii publicznej wykazały przytłaczające poparcie dla obecnych przepisów aborcyjnych w kraju, chociaż nie jest jasne, jak decyzja trybunału wpłynie na to”.
BBC z kolei relacjonuje: Polskie prawo aborcyjne należało już do najsurowszych w Europie, ale orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego będzie oznaczało niemal całkowity zakaz (…) Komisarz Rady Europy ds. Praw człowieka powiedział, że ten dzień był „smutnym dniem dla praw kobiet”.
CNN natomiast pisze: „Ruch w kierunku dalszego ograniczenia aborcji był realizowany przez polski populistyczny rząd od miesięcy i wzbudził alarm wśród działaczy na rzecz praw kobiet i strażników praw człowieka. Około 98% aborcji w Polsce było wynikiem wad płodu, co oznacza, że orzeczenie zakazuje praktycznie wszystkich zabiegów aborcji odbywających się w kraju. Może zmusić kobiety do noszenia dziecka, nawet jeśli wiedzą, że dziecko nie przeżyje porodu”.
Światowe media także są w histerii i powołują się na przytaczaną już kuriozalną wypowiedź Komisarz Rady Europy ds. Praw człowieka, Dunja’ę Mijatovic potępiającą decyzję TK. Wypowiedź ta absurdalnie uznaje zabicie dziecka za prawo kobiety (a co z prawem dzieci nienarodzonych). Poza tym zagraniczne media i unijni urzędnicy nie biorą zupełnie pod uwagę, że w końcu w tym wypadku naprawdę zatriumfowała polska konstytucja, o co od dawna apelują.
Ważniejsze jednak od tych wszystkich ataków i sprzeciwów jest to, co teraz my, katolicy i wszyscy obrońcy życia człowieka od poczęcia, zrobimy z tą decyzją. Nie powinniśmy spoczywać na laurach, ale naciskać na rząd, aby jak najszybciej przyjął prawo zabraniające aborcji z powodów eugenicznych, otoczył opieką kobiety spodziewające się chorych dzieci, a także znacznie zaostrzył walkę z nielegalnym podziemiem aborcyjnym. Powinien też zaangażować się w kampanię, i to nie tylko na terenie Polski, przedstawiania w pozytywnym świetle dzieci z Zespołem Downa, które często padały ofiarą aborcji. Każdy ma prawo żyć i trzeba pokazać Polakom i ludziom na świecie, że wciąż zabijane są w wielu miejscach ludzie, a nie „płody” czy „zlepki komórek”.
Autor: Michał Krajski
Źródło: redakcja prawy.pl
poniedziałek, 30 grudnia 2019
Abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski słynie z odważnych wypowiedzi, które niemal zawsze spotykają się z niebywałym atakiem ze strony lewicowo - liberalnej.
Dłuższy cytat z wypowiedzi abp. Jędraszewskiego https://t.co/RWXUShHNPD
Brawo abp Jędraszewski. Święta Bożego Narodzenia, w które rozważamy tajemnicę Boga, który stał się ciałem, to dobra okazja, by wspomnieć o herezji ekologizmu. Niestety, wielu nie chciało czegokolwiek pojąć i zaczęli wyzywać abpa, że jest przeciwko segregowaniu śmieci itp.
środa, 6 listopada 2019
Nieplanowane to więcej niż film. Musisz to zobaczyć!
Nieplanowane to więcej niż film. Musisz to zobaczyć!
-
OFIAROWANIE NAJDROŻSZEJ KRWI Matka Najświętsza przekazała wizjonerce Annie Lamberger z Klagenfurtu , że życzy sobie, aby często, nawet co...
-
LITANIA DZIĘKCZYNNA NAJŚWIĘTSZEMU DUCHOWI MIŁOŚCI Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. ...